МЕНЮ
Заповніть форму та жміть кнопку "Надіслати"!
Ми зв'яжемось дуже швидко!
Як зрозуміти, що сайт необхідно оновити?
Чи можете Ви пригадати коли на Вашому сайті останній раз робилися зміни? Минулого тижня або місяць тому? Якщо відповіді немає - то це головна причина задуматися як мінімум про редизайн, це не кажучи вже про функціональне поліпшення сайту.
У нашому 21 столітті, коли технології розвиваються зі швидкістю світла, а тренди швидше блискавки, відсутність оновлень на сайті призводять до таких наслідків:

➡️ втрата конкурентоспроможності в мережі;
➡️ зниження довіри потенційних клієнтів;
➡️ незручний, застарілий функціонал ...

Таким чином сайт припиняє виконувати свої основні функції: продавати Ваші товари та послуги, інформувати про них, створювати необхідний імідж компанії. Тобто стає практично марним і може навіть принести шкоду, а не користь.

Не вірите? Чи не вважаєте, що розумієте важливість? Тоді уявімо ситуацію: ціни на послуги змінилися, але на сайті прайс ще не оновили. Крім збитків і купи вибачень, про Вас почнуть думати, як про компанію, яка несерйозно ставиться до ведення бізнесу, відповідно товари / послуги такої компанії можуть бути неякісними. Ви самі собі створите негативний образ і навряд чи комусь захочеться порекомендувати саме вас.

Що ж, якщо Ви вже задумалися, то ось ще кілька причин оновити сайт:
➡️ список Ваших послуг і їх вартість різняться з реальністю;
➡️ наші клієнти незадоволені зовнішнім виглядом сайті або його швидкістю роботи;
➡️ на сайтах конкурентів з'явилося багато нових корисних функцій;
➡️ Ваш сайт зроблений на старій платформі, яка вже не оновлюється;
➡️ немає мобільної адаптації сайту;

Вашу особисту "фішку" можна зробити також з хорошого клієнтського сервісу. Просто слідкуйте за трендами і не давайте клієнтам причин для невдоволення.
4 СЕРПНЯ / 2018

Цікаво? Давайте обговоримо Ваш проект:
Надішліть заявку
Made on
Tilda