МЕНЮ
Заповніть форму та жміть кнопку "Надіслати"!
Ми зв'яжемось дуже швидко!
Хочете побачити як буде виглядати ваш сайт перед тим, як його замовити?
ОТРИМАЙТЕ ПРОТОТИП І МАКЕТ
ДИЗАЙНУ ЗА 20 $ ЧЕРЕЗ 24 ГОДИНИ
СТВОРЮЄМО САЙТИ
- |
ВИБЕРІТЬ ПОТРІБНИЙ РОЗДІЛ
Який сайт Вам потрібно створити?
Для швидкого запуску продажів. Ідеально підходить для продажів одного або декількох товарів. Добре працює в зв'язці з контекстною рекламою і трафіком з оплатою за кліки. Не придатний для SEO просування.
ПЕРЕЙТИ --
Підходить для компаній виробників з невеликим каталогом товаром або послуг. Добре просувається по SEO. Прослужить Вашому бізнесу кілька років. Ідеальне співвідношення вкладених грошей до результату.
ПЕРЕЙТИ --
Підходить для інтернет продажів для компаній з великим каталогом товарів. Якщо у Ваших товарів є багато параметрів типу колір, розмір, форма, матеріал і т п - інтернет магазин - це рішення саме для Вас.
ПЕРЕЙТИ --
Підходить для середніх і великих компаній. Показує досвід і надійність компанії. Інформує про послуги і товари, не тільки кінцевих споживачів, але і партнерів, дилерів, підрядників і т п.
ПЕРЕЙТИ --
Підходить для тих, хто цінує свій час і гроші по справжньому. Це рішення для тих, кому потрібні продажі в інтернеті тут і зараз. Не підходить для тих, хто хоче 2 тижні вибирати колір кнопочки і картинки для заставки.
ПЕРЕЙТИ --
ЦІНИ НА РОЗРОБКУ САЙТІВ
Тисніть кнопку і в новому вікні відкриється документ з цінами!
Уникальні, ексклюзивні товари
Роздрібної та оптової торгівлі
Сфери послуг
Виробництв
МИ СТВОРЮЄМО САЙТИ ДЛЯ:

Навчальних програм
ВИГОДИ, ЯКІ ДАЄ САЙТ ВАШОМУ БІЗНЕСУ:
Потік клієнтів. Продажний сайт добре продає, переконує відвідувачів стати саме Вашими клієнтами і не йти шукати далі по сайтам конкурентів.
Можливість залучити більшу кількість різних цільових аудиторій. Тобто, на сайт можна спокійно розміщувати інформацію для різних цільових відвідувачів.
Невисока вартість створення. У порівнянні з іншими маркетинговими інструментами створення продажного сайту - саме вигідне рішення.
Приклади свіжих сайтів створених на конструкторі Тільда
ЗАПОВНІТЬ БРИФ-АНКЕТУ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ТОЧНУ ВАРТІСТЬ САМЕ ВАШОГО САЙТУ
Натисніть кнопку "Заповнити Бриф". При натисканні на кнопку ви потрапите у вікно заповнення. Ми прорахуємо точну вартість сайту для Вас.
ЗБЕРІГАЄМО ДО 98% ВАШИХ НЕРВОВИХ КЛІТИН ЗА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ РОЗРОБКИ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ =)
ONLINE СИСТЕМА КОНТРОЛЮ
Ви завжди будете знати, на якому етапі перебуває Ваш проект. Project-менеджер веде детальний план роботи над проектом, а всі виникаючі зміни і побажання моментально відображаються в онлайн системі.
ЛЮДСЬКІ ВЗАЄМИНИ
Ми помітили, що наші клієнти часто бояться показати, що вони щось не розуміють або в чомусь не розуміються. НЕ ХВИЛЮЙТЕСЯ! Наші менеджери завжди раді відповісти на всі Ваші запитання.


РОЗУМІННЯ І ПІДТРИМКА
З нами завжди можна домовитися практично про все! Ми любимо адекватних людей і намагаємося працювати тільки з такими клієнтами. А якщо Вам здається що Ви завжди маєте рацію - краще зверніться в іншу студію.
ХОЧЕТЕ ЗНАТИ ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ АДМІНІСТРАТИВНА ПАНЕЛЬ САЙТУ?
Отримайте доступ в демо-кабінет вже зараз.
ЧОМУ НАШІ САЙТИ ПРИВАБЛЮЮТЬ ПОСТІЙНИХ ПОКУПЦІВ?
UX ДИЗАЙН
Аналітика поведінкових метрик дозволяє маркетологу спиратися на Користувацький досвід (UX). Це підвищує залученість відвідувачів.
ЮЗАБІЛІТІ
Проектуючи сайт за правилами юзабіліті ми, так само, максимально скорочуємо час завантаження сторінки. Це скорочує "відмови".
ГЕШТАЛЬТ ПСИХОЛОГІЯ
Завдяки застосуванню гештальт - психології гармонійний дизайн сприяє залученню користувача і мотивує купувати.
ЕКОНОМІЯ РЕСУРСІВ
З нами Ви економите свій час і гроші. Вам не потрібно шукати хостинг і домен. Все це і 30-ти денна підтримка дістаються Вам в подарунок.
ФОКУС
Виявляючи таку маніакальну увагу до дрібниць, ми добиваємося швидкого повернення інвестицій. Це дозволяє сфокусувати ще більше коштів на Ваших рекламних кампаніях.
ТЕСТ
Тестуючи сайт на всіх видах пристроїв, максимально точна адаптація сторінки дозволить кожному відвідувачу побачити саме те, що потрібно.
PDF Покроковий Алгоритм Створення Маркетингової Упаковки Сайту
Введіть вашу пошту і натисніть кнопку "Завантажити!". Документ моментально прийде Вам наemail. Якщо ні - перевірте папку СПАМ (про всяк випадок).
Вадим Кравчук
"Ми не святі, але чесні. Дійсно буває, коли щось іде не за планом. Ми чесно скажемо Вам чому сталася затримка і разом знайдемо правильне рішення. Я і сам стикався з не добросовісними виконавцями і розумію як це не приємно, коли від виконавця не отримуєш зворотній зв'язок"
Керівник

Ось шлях, який нам варто пройти разом

1
ЗАНУРЕННЯ
БРИФ НА 120 ПИТАНЬ. ВИВЧАЄМО ПРОДУКТ, ПРОВОДИМО МАРКЕТИНГОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ, ПЛАНУЄМО І СТАВИМО ДЕДЛАЙН.
2
ПРОТОТИПУВАННЯ
РОЗРОБЛЯЄМО ТЗ, ПРОЕКТУЄМО ИНТЕРФЕЙС, СТВОРЮЄМО АРХІТЕКТУРУ.
3
ДИЗАЙН
СТВЕРДЖУЄМО ДИЗАЙН З ВАМИ, ПІДБИРАЄМО ЗОБРАЖЕННЯ, ПІДБИРАЄМО КОЛЬОРОВУ ГАМУ І ЗАГАЛЬНУ КОНЦЕПЦІЮ.
4
ВЕРСТКА
ПРОГРАМУЄМО, ВЕРСТАЄМО ДИЗАЙН-МАКЕТ, ВСТАНОВЛЮЄМО CMS
5
ЗАПУСК
ЗАПУСКАЄМО САЙТ, СТВЕРДЖУЄМО РОБОТУ З ВАМИ, ФІКСИМО ПОМИЛКИ, ТЕСТУЄМО.
6
ПРОСУВАННЯ
РОЗРОБЛЮЄМО СТРАТЕГІЮ, НАЛАШТОВУЄМО ІНСТРУМЕНТИ, АНАЛІЗУЄМО ТРАФІК І ПІДВИЩУЄМО ПОКАЗНИКИ.
Відгуки наших клієнтів
Замовити сайт!
Получите макет вашего сайта всего за 20$!
Оставьте ваши контакты и в ближайшее время мы свяжемся с Вами!
Отправьте заявку чтобы узнать сколько стоил этот сайт!
Это ни к чему Вас не обязывает =)

Створення сайту

Мало який бізнес може існувати без власного сайту. Що він собою являє? Це блок сторінок з контентом, розташований за певним IP-адресою. Замовити сайт може кожен, без обмежень. Сьогодні виготовлення сайтів здійснюється за термін від декількох тижнів до декількох місяців. Створення веб сайтів здійснюється командами програмістів, верстальників і дизайнерів.

Розробка веб сайтів необхідна при наявності будь-якого бізнесу, що вимагає взаємодії з клієнтами. Замовити створення сайту раціонально для онлайн-торгівлі, для інформування клієнтів про свій бізнес, для вибудовування зворотного зв'язку, для представлення свого продукту або в ознайомлювальних цілях. Будь-який створений сайт під ключ рано чи пізно монетизується - це правило онлайн-бізнесу.

Особливості сучасних сайтів

Розробка веб сайтів - цікавий процес, що дозволяє реалізувати різні ідеї та побажання замовника. Створюється він на спеціальній системі управління даними (CMS), або просто - на спеціальному движку. Створення веб сайтів передбачає зазвичай вибір готового макету, за яким формується структура і промальовується дизайн.
Створення web сайтів здійснюється по різному сценарію, в залежності від його виду:
· Інтернет-магазини і маркетплейси;
· Візитки;
· Landing Page;
· Соціальні мережі;
· Інформаційні портали;
· Веб-проекти (різні стартапи та інше).

Замовити створення сайту потрібно кожному, хто хоче просувати свій товар або послугу. А для таких сайтів, як соціальні мережі, інформаційні портали і веб-проекти монетизація підключається, зазвичай, вже після популяризації продукту.

Розробка сайтів

В IT-студії «Карандаш» ви можете замовити сайт під ключ будь-якого призначення. У портфоліо професійної команди входять такі проекти, як: створення інтернет сайту для закладів громадського харчування, будівельних, фінансових і юридичних компаній, стартапів, салонів краси. За 5 років роботи було створено понад 100 інтернет-магазинів регіонального, державного або міжнародного рівня.
Багато хто вважає, що вартість створення сайту можна знизити, якщо замовити сайт під ключ у приватного виконавця (знайомого) або зробити його самостійно з безкоштовним шаблоном. У першому випадку є ризик зв'язатися з непрофесіоналом, який працює з дешевими проектами. У другому випадку виготовлення сайтів відбувається на безкоштовних CMS, які вкрай складно рухаються по СЕО і погано індексуються. Чи варто говорити, що кількість відвідувань такого порталу буде мінімальним?
Розробка сайтів під ключ від веб-студії «Карандаш» включає в себе цілий комплекс послуг. У вартість сайту входять такі елементи, як аналіз конкурентів, опрацювання макету, розробка дизайну, верстка. Створення складних сайтів (інтернет-магазинів, порталів, соціальних мереж, різних проектів) вимагає доопрацювання коду системи управління контентом. Ціна сайту, озвучена заздалегідь, вже включає в себе всі деталі. Створення та розробка сайтів проводиться відповідно до встановлених вимог, за технічним завданням.
Замовити розробку сайту у нашій веб-студії варто ще й тому, що в команді працює не тільки програміст і верстальник. Розробка і створення сайтів здійснюються рекламщиками, пошуковими оптимізаторами, копірайтерами (наповнення контентом).
Розробка інтернет-сайтів включає в себе не тільки в запуск сайтів, але і їх подальшу підтримку, тестування і оптимізацію. Спочатку це не входить у вартість розробки сайту, але для повноцінної діяльності необхідно просунути сайт для індексації його в пошукових системах.
Крім створення web-порталу наша студія передбачає наступні суміжні послуги:
- QC і QA тестування;
- пошукова оптимізація;
- налаштування таргетної або контекстної реклами;
- підключення віджетів і чат ботів;
- налаштування систем онлайн-оплати (для інтернет-магазинів і комерційних проектів).

Створення інтернет-сайту передбачає, що він буде інтегрований для будь-якої платформи (мобільні пристрої Android, iOS, ноутбуки, персональні комп'ютери на Windows, MacOS). Спільно з основною версією створюється дубляж для мобільних гаджетів без обмеження за розмірами екрану.

Як працює команда веб-студії «Карандаш»

Для багатьох потенційних замовників залишається актуальним питання про те, як здійснюється створення сайтів на замовлення. Перша стадія - це обговорення проекту і заповнення бриф-анкети. За відповідями замовника формується технічне завдання, яке отримують розробники сайтів. Програмування сайтів здійснюється на таких мовах, як PHP, ASP.NET, Python, Ruby, Javascript. Як CMS зазвичай ми вибираємо WordPress, PrestaShop, Joomla. Даний інструмент залежить від функціоналу і структури. Виготовлення сайтів під ключ можливо з однорівневої або багаторівневою структурою.
Створення нового сайту не обходиться без макета, на підставі якого розробляється дизайн і здійснюється верстка. Після цього всі елементи перевіряються, аналізується швидкість роботи.

Ми створимо для вас продающий сайт!

Наша мета - розробити зручний мультиплатформенний сайт, призначений для малого, середнього або великого бізнесу. Хочете побачити приклади робіт? Перегляньте портфоліо команди розробників на нашому сайті.
5 причин звернутися в веб-студію «Карандаш»:
1. Створюємо конкурентний продукт для входження в ТОП-5 по ніші.
2. 5 років практичного досвіду, реалізація більше 500 проектів різної складності.
3. Участь в міжнародних конференціях програмістів, розробників, SEO-фахівців, що підтверджує їх професіоналізм і можливості.
4. Реалізація sites «під ключ» (від макета до розкрутки і оптимізації).
5. Лояльна ціна по ринку.
Ціни на створення сайту починаються від декількох тисяч гривень. Максимального обмеження немає - все залежить від масштабів, від необхідності проведення додаткових етапів.
Made on
Tilda