МЕНЮ
Заповніть форму та жміть кнопку "Надіслати"!
Ми зв'яжемось дуже швидко!
Хочете побачити, як буде виглядати ваш лендінг перед тим, як його замовити?
ОТРИМАЙТЕ ПРОТОТИП І МАКЕТ
ДИЗАЙНУ ЗА 20 $ ЧЕРЕЗ 24 ГОДИНИ
Створимо продающий Landing Page |
Сайти візитки, продающі сайти, корпоративні сайти, блоги, інтернет магазини.

ЗАМОВТЕ МАКЕТ І ДИЗАЙН МАЙБУТНЬОГО САЙТУ
ВСЬОГО ЗА 20 $ І ОТРИМАЙТЕ ЙОГО ВЖЕ ЧЕРЕЗ 48 ГОДИН

Макет це демо-версія майбутнього сайту. Ви зможете вже з перших кроків визначити, що вийде в результаті розробки макета і як це буде виглядати. Замовлення прототипу ні до чого не зобов'язує - подальші розробки Ви зможете замовити у нас або у інших підрядників.
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, ЩОБ НАШ МЕНЕДЖЕР МІГ ЗВ'ЯЗАТИСЬ З ВАМИ І ПОСТАВИТИ КІЛЬКА ЗАПИТАНЬ ПРО ВАШ МАЙБУТНІЙ САЙТ
Приклади виконаних макетів
Вернуться на предыдущую сраницу
Уникальні, ексклюзивні товари
Роздрібної та оптової торгівлі
Сфери послуг
Виробництв
КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ:

Навчальних програм
4 КЛЮЧОВИХ ПЕРЕВАГИ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ ПЕРЕД ІНШИМИ ВИДАМИ САЙТІВ
Створення постійних відвідувачів завдяки цікавій, постійно оновлюваною інформацією на сторінках типу "Статті" і "Новини"
Можливість залучити більшу кількість різних цільових аудиторій. Тобто, на корпоративному сайті можна спокійно розміщувати інформацію для різних цільових відвідувачів
Створення іміджу. Корпоративний сайт завжди виглядає більш солідніше і масштабніше, ніж Візитка або Landing Page.
Набагато більше можливостей залучення відвідувачів за рахунок SEO просування. Розкрутка сайту у видачі Яндекса і Google.
Приклади наших робіт
Повернутися на попередню сторінку
ЗАПОВНІТЬ БРИФ-АНКЕТУ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ТОЧНУ ВАРТІСТЬ САМЕ ВАШОГО САЙТУ
Натисніть кнопку "Заповнити Бриф". При натисканні на кнопку ви потрапите у вікно заповнення. Ми прорахуємо точну вартість сайту для Вас.
СТВОРЕННЯ САЙТУ - ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ ДИЗАЙН І ПРОГРАМУВАННЯ. ЦЕ ТАКОЖ СЕРВІС ТА ЛЮДСЬКІ ВІДНОСИНИ МІЖ ЗАМОВНИКОМ І ВИКОНАВЦЯМИ
ONLINE СИСТЕМА КОНТРОЛЮ
Ви завжди будете знати, на якому етапі перебуває Ваш проект. Project-менеджер веде детальний план роботи над проектом, а всі виникаючі зміни і побажання моментально відображаються в онлайн системі.
ЛЮДСЬКІ ВЗАЄМИНИ
Ми помітили, що наші клієнти часто бояться показати, що вони щось не розуміють або в чомусь не розуміються. НЕ ХВИЛЮЙТЕСЯ! Наші менеджери завжди раді відповісти на всі Ваші запитання.


РОЗУМІННЯ І ПІДТРИМКА
З нами завжди можна домовитися практично про все! Ми любимо адекватних людей і намагаємося працювати тільки з такими клієнтами. А якщо Вам здається що Ви завжди маєте рацію - краще зверніться в іншу студію.
ХОЧЕТЕ ЗНАТИ ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ АДМІНІСТРАТИВНА ПАНЕЛЬ САЙТУ?
Отримайте доступ в демо-кабінет вже зараз.
ЗА РАХУНОК ЧОГО ДОСЯГАЄТЬСЯ ЕФЕКТИВНІСТЬ СТВОРЕНИХ НАМИ САЙТІВ?
UX ДИЗАЙН
Аналітика поведінкових метрик дозволяє маркетологу спиратися на Користувацький досвід (UX). Це підвищує залученість відвідувачів.
ЮЗАБІЛІТІ
Проектуючи лендінг за правилами юзабіліті ми, так само, максимально скорочуємо час завантаження сторінки. Це скорочує "відмови".
ГЕШТАЛЬТ ПСИХОЛОГІЯ
Завдяки застосуванню гештальт - психології гармонійний дизайн сприяє залученню користувача і мотивує купувати.
ЕКОНОМІЯ РЕСУРСІВ
З нами Ви економите свій час і гроші. Вам не потрібно шукати хостинг і домен. Все це і 30-ти денна підтримка дістаються Вам в подарунок.
ФОКУС
Виявляючи таку маніакальну увагу до дрібниць, ми добиваємося швидкого повернення інвестицій. Це дозволяє сфокусувати ще більше коштів на Ваших рекламних кампаніях.
ТЕСТ
Тестуючи сайт на всіх видах пристроїв, максимально точна адаптація сторінки дозволить кожному відвідувачу побачити саме те, що потрібно.
PDF брошура «7 Обов'язкових Елементів Сучасного продающого сайту»
Введіть вашу пошту і натисніть кнопку "Завантажити". Документ моментально прийде Вам на пошту. Якщо ні - перевірте папку СПАМ (про всяк випадок).
Вадим Кравчук
Посередні люди створюють посередні бізнеси. Тому нас оточує стільки посередності. Ми не хочемо бути посередніми! Ми хочемо покращувати бізнес клієнтів через надання якісних послуг. Ви з нами або "і так зійде"?
Керівник
Ось шлях, який нам варто пройти разом

1
ЗАНУРЕННЯ
БРИФ НА 120 ПИТАНЬ. ВИВЧАЄМО ПРОДУКТ, ПРОВОДИМО МАРКЕТИНГОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ, ПЛАНУЄМО І СТАВИМО ДЕДЛАЙН.
2
ПРОТОТИПУВАННЯ
РОЗРОБЛЯЄМО ТЗ, ПРОЕКТУЄМО ИНТЕРФЕЙС, СТВОРЮЄМО АРХІТЕКТУРУ.
3
ДИЗАЙН
СТВЕРДЖУЄМО ДИЗАЙН З ВАМИ, ПІДБИРАЄМО ЗОБРАЖЕННЯ, ПІДБИРАЄМО КОЛЬОРОВУ ГАМУ І ЗАГАЛЬНУ КОНЦЕПЦІЮ.
4
ВЕРСТКА
ПРОГРАМУЄМО, ВЕРСТАЄМО ДИЗАЙН-МАКЕТ, ВСТАНОВЛЮЄМО CMS
5
ЗАПУСК
ЗАПУСКАЄМО САЙТ, СТВЕРДЖУЄМО РОБОТУ З ВАМИ, ФІКСИМО ПОМИЛКИ, ТЕСТУЄМО.
6
ПРОСУВАННЯ
РОЗРОБЛЮЄМО СТРАТЕГІЮ, НАЛАШТОВУЄМО ІНСТРУМЕНТИ, АНАЛІЗУЄМО ТРАФІК І ПІДВИЩУЄМО ПОКАЗНИКИ.
"ЦЕ ВСЕ ДУЖЕ ДОРОГО!" - напевно думаєте Ви
Отримайте моментально прайс на пошту і переконайтеся, що у нас одна з найкращих пропозицій на ринку!
Відгуки наших клієнтів

Розробка Landing Page

Замовити Лендінг буде кращим рішенням для просування власного товару або послуги. Подібний вид сайтів відрізняється наявністю лише однієї основної сторінки, на якій викладена інформація (контакти, опис послуги / товару, ціни). Наша веб-студія пропонує замовити Landing Page для представників малого та середнього бізнесу. Вартість Лендінгу буде доступна навіть починаючим підприємцям.

Чому замовити Landing Page для бізнесу вигідно і ефективно

Створення лендінгу має ряд переваг перед розробкою повноцінного порталу, інтернет-магазину або комерційного сайту:

1. Терміни виконання (розробка Landing Page здійснюється протягом 3-5 днів з наповненням і початком оптимізації).

2. Швидка індексація за рахунок невеликої кількості контенту.

3. Інформативність (один товар / послуга - один сайт).

4. Можливість продажу вузької категорії товару

5. Невелика вартість landing page.

Розробка лендінгу передбачає створення продающої сторінки, яка буде мати високу конверсію. Тут важливо врахувати, що від контенту, правильної структури і SEO-оптимізації буде залежати кінцевий результат. Розробляючи односторінковий сайт під ключ, наша компанія рекомендує замовникам додатково використовувати таргетовану і контекстну рекламу. При необхідності всі ці види просування ми виконуємо самі, надаючи гарантію на результат.

Створення Landing Page займає всього 3-7 днів. Це оптимальний термін для розробки макета, опрацювання дизайну і верстки. Після проходження даних етапів починається активна робота по просуванню. В середньому, вже через півтора тижні замовники отримують своїх перших клієнтів. З огляду на, що розробка односторінкового сайту обійдеться в 5000-10000 гривень з рекламою і просуванням, окупитися проект за один місяць або раніше.

Як створюють односторінкові сайти фахівці веб-студії «Карандаш»

Створення лендінг пейдж починається з процедури вивчення конкурентів. Аналізується ринок, виділяються ключові особливості їх сайтів. Перш ніж створити лише односторінковий сайт для продажу, ми пропонуємо замовникам заповнити бриф-анкету.

Замовити лише односторінковий сайт можна разом з пошуковою оптимізацією, наповненням і вибором бажаного макета. Копірайтерами складається SEO-оптимізований текст для всіх розділів, який накладається в макет. Тут вже замовник зможе побачити, де буде розташовуватися той чи інший блок, віджет, напис, картинка чи відео.

Багато хто вважає, що процедура розробки односторінкового сайту досить проста, але це не так. Веб-студія «Карандаш» розробляє лендінг пейдж під ключ з командою, що складається з маркетолога, верстальника і UX-дизайнера, копірайтера і програміста. Для оптимізації та мінімального навантаження сайту використовується базова система управління контентом (CMS). У майбутньому для адміністрування сайту не потрібно утримувати окремого співробітника. Тому ви можете замовити лендінг пейдж недорого навіть при обмеженому бюджеті.

Виготовлення лендінг пейджу на другому етапі розробки є інтеграція продажної сторінки з соціальними мережами і пошуковими службами. Таким чином може бути зручно і ефективно налаштована зовнішня таргетована і контекстна реклама в пошукових службах. А для роботи магазину важливим є підключення сервісів онлайн-оплати (наприклад, через банківську карту або PayPal).

Розробка продающих односторінкових сайтів

В основу будь-якого подібного проекту входить посадкова сторінка, яка оформляється в фірмовому стилі. Запорукою успіху роботи буде правильне складання зручної структури і продає контент, написаний копірайтером. Вирішуючи замовити лендінг пейдж у нашій веб-студії, ви отримаєте виконаний проект, який буде працювати на продаж.

Виготовлення лендінгів передбачає налаштування системи веб-аналітики для об'єктивної оцінки результатів. З її допомогою адміністратор / власник визначають якість і кількість трафіку. За отриманими даними ведуть аналітику маркетологи. Веб-аналітика дозволяє точно оцінити кількість відвідувачів і процентне співвідношення відвідувачів до реальним покупцям. Досвід в маркетингу фахівців веб-студії «Карандаш» дозволяє створити лише односторінковий інтернет магазин з підключенням розділу статистики для визначення ефективності проведеної рекламної компанії. Конверсія по односторінковий сайт може досягати 5%, що є дуже високим результатом.

Продающий контент

Багатьох клієнтів цікавить, як ми змусимо товар або послугу продаватися через виконаний проект. Створення односторінкового сайту передбачає грамотно налаштовану рекламну компанію, підібрану структуру (зокрема, по системі AIDA), а також унікальний продажний контент.

Які матеріали ми зазвичай додаємо на односторінковий сайт:

· продающий заголовок;

· відеоконтент (при необхідності, ефектну і якісну відеопрезентацію продукту ми готові створити самі);

· картинки і лого;

· продающий текст, який по ходу сторінки спонукає відвідувача до покупки;

· привабливі пропозиції з акціями (наприклад, можливість отримати знижку протягом найближчої доби).

Сукупність цих блоків, їх правильне і доречне розташування, допомагає створити ресурс, який буде постійно ефективно продавати.

В результаті співпраці з нами ви отримаєте односторінковий сайт для продажу свого товару або послуги. Кожен відвідувач знайде вичерпну для себе інформацію (як купити, скільки це коштує, які я отримаю переваги).

Веб-студія «Карандаш» розробляє продающі односторінкові сайти вже більше 5 років. За цей час було реалізовано понад 50 проектів з цієї категорії. Тому команда може з упевненістю заявляти про результативність і надає гарантію на якість своєї роботи. Якщо ви бажаєте замовити односторінковий сайт, відправте заявку через онлайн-форму на сайті або зв'яжіться з менеджером веб-студії зручним для вас способом!
Made on
Tilda