МЕНЮ
Заповніть форму та жміть кнопку "Надіслати"!
Ми зв'яжемось дуже швидко!
СТВОРЮЄМО ПРОДАЮЩІ САЙТИ ВІЗИТІВКИ
ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ І
МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ
ЩОБ УТОЧНИТИ
ДЕТАЛІ
Хочете побачити як буде виглядати ваш сайт перед тим, як його замовити?
ОТРИМАЙТЕ ПРОТОТИП І МАКЕТ
ДИЗАЙНУ ЗА 20$ ЧЕРЕЗ 24 ГОДИНИ
Прототип це демо-версія майбутнього сайту. Ви зможете вже з перших кроків визначити, що вийде в результаті розробки магазину і як це буде виглядати. Замовлення прототипу ні до чого не зобов'язує - подальшу розробку Ви зможете замовити у нас або у інших підрядників.


Дивіться приклади прототипів
Вернуться на предыдущую сраницу
ЦІНИ НА РОЗРОБКУ САЙТІВ
Тисніть кнопку і в новому вікні відкриється документ з цінами!
Уникальні, ексклюзивні товари
Роздрібної та оптової торгівлі
Сфери послуг
Виробництв
ПРОДАЮЩИЙ САЙТ ВІЗИТІВКА ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ:

Навчальних програм
ВИГОДИ, ЯКІ ДАЄ САЙТ ВІЗИТІВКА ВАШОМУ БІЗНЕСУ:
Потік клієнтів. Продажний сайт добре продає, переконує відвідувачів стати саме Вашими клієнтами і не йти шукати далі по сайтам конкурентів.
Можливість залучити більшу кількість різних цільових аудиторій. Тобто, на сайт візитівки можна спокійно розміщувати інформацію для різних цільових відвідувачів.
Невисока вартість створення. У порівнянні з іншими маркетинговими інструментами створення продажного сайту візитівки - саме вигідне рішення.
Приклади готових сайтів
Вернуться на предыдущую страницу
ЗАПОВНІТЬ БРИФ-АНКЕТУ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ТОЧНУ ВАРТІСТЬ САМЕ ВАШОГО САЙТУ
Натисніть кнопку "Заповнити Бриф". При натисканні на кнопку ви потрапите у вікно заповнення. Ми прорахуємо точну вартість сайту для Вас.
ЗБЕРІГАЄМО ДО 98% ВАШИХ НЕРВОВИХ КЛІТИН ЗА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ РОЗРОБКИ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ =)
ONLINE СИСТЕМА КОНТРОЛЮ
Ви завжди будете знати, на якому етапі перебуває Ваш проект. Project-менеджер веде детальний план роботи над проектом, а всі виникаючі зміни і побажання моментально відображаються в онлайн системі.
ЛЮДСЬКІ ВЗАЄМИНИ
Ми помітили, що наші клієнти часто бояться показати, що вони щось не розуміють або в чомусь не розуміються. НЕ ХВИЛЮЙТЕСЯ! Наші менеджери завжди раді відповісти на всі Ваші запитання.


РОЗУМІННЯ І ПІДТРИМКА
З нами завжди можна домовитися практично про все! Ми любимо адекватних людей і намагаємося працювати тільки з такими клієнтами. А якщо Вам здається що Ви завжди маєте рацію - краще зверніться в іншу студію.
ХОЧЕТЕ ЗНАТИ ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ АДМІНІСТРАТИВНА ПАНЕЛЬ САЙТУ?
Отримайте доступ в демо-кабінет вже зараз.
ЧОМУ НАШІ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНИ ПРИВАБЛЮЮТЬ ПОСТІЙНИХ ПОКУПЦІВ?
UX ДИЗАЙН
Аналітика поведінкових метрик дозволяє маркетологу спиратися на Користувацький досвід (UX). Це підвищує залученість відвідувачів.
ЮЗАБІЛІТІ
Проектуючи сайт за правилами юзабіліті ми, так само, максимально скорочуємо час завантаження сторінки. Це скорочує "відмови".
ГЕШТАЛЬТ ПСИХОЛОГІЯ
Завдяки застосуванню гештальт - психології гармонійний дизайн сприяє залученню користувача і мотивує купувати.
ЕКОНОМІЯ РЕСУРСІВ
З нами Ви економите свій час і гроші. Вам не потрібно шукати хостинг і домен. Все це і 30-ти денна підтримка дістаються Вам в подарунок.
ФОКУС
Виявляючи таку маніакальну увагу до дрібниць, ми добиваємося швидкого повернення інвестицій. Це дозволяє сфокусувати ще більше коштів на Ваших рекламних кампаніях.
ТЕСТ
Тестуючи сайт на всіх видах пристроїв, максимально точна адаптація сторінки дозволить кожному відвідувачу побачити саме те, що потрібно.
PDF Покроковий Алгоритм Створення Маркетингової Упаковки Сайту
Введіть вашу пошту і натисніть кнопку "Завантажити!". Документ моментально прийде Вам на email. Якщо ні - перевірте папку СПАМ (про всяк випадок).
Вадим Кравчук
"Ми не святі, але чесні. Дійсно буває, коли щось іде не за планом. Ми чесно скажемо Вам чому сталася затримка і разом знайдемо правильне рішення. Я і сам стикався з не добросовісними виконавцями і розумію як це не приємно, коли від виконавця не отримуєш зворотній зв'язок"
Керівник
ГОТОВІ ДО ПРОДАЖІВ В ІНТЕРНЕТІ ЧЕРЕЗ 45 ДНІВ?
Ось шлях, який нам варто пройти разом

1
ЗАНУРЕННЯ
БРИФ НА 120 ПИТАНЬ. ВИВЧАЄМО ПРОДУКТ, ПРОВОДИМО МАРКЕТИНГОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ, ПЛАНУЄМО І СТАВИМО ДЕДЛАЙН.
2
ПРОТОТИПУВАННЯ
РОЗРОБЛЯЄМО ТЗ, ПРОЕКТУЄМО ИНТЕРФЕЙС, СТВОРЮЄМО АРХІТЕКТУРУ.
3
ДИЗАЙН
СТВЕРДЖУЄМО ДИЗАЙН З ВАМИ, ПІДБИРАЄМО ЗОБРАЖЕННЯ, ПІДБИРАЄМО КОЛЬОРОВУ ГАМУ І ЗАГАЛЬНУ КОНЦЕПЦІЮ.
4
ВЕРСТКА
ПРОГРАМУЄМО, ВЕРСТАЄМО ДИЗАЙН-МАКЕТ, ВСТАНОВЛЮЄМО CMS
5
ЗАПУСК
ЗАПУСКАЄМО САЙТ, СТВЕРДЖУЄМО РОБОТУ З ВАМИ, ФІКСИМО ПОМИЛКИ, ТЕСТУЄМО.
6
ПРОСУВАННЯ
РОЗРОБЛЮЄМО СТРАТЕГІЮ, НАЛАШТОВУЄМО ІНСТРУМЕНТИ, АНАЛІЗУЄМО ТРАФІК І ПІДВИЩУЄМО ПОКАЗНИКИ.
Відгуки наших клієнтів

Створення сайту візитівки

Створення сайтів візитівок актуально для малого і середнього бізнесу, де потрібно надати основну інформацію про юридичну або навіть приватну особу в Інтернеті. Подібна робота не вимагає значних витрат часу, так як мова йде про однорівневу структуру з невеликим вмістом контенту.
В процесі основна увага команди приділяється на оформлення, стилістику, дизайн (призначений для користувача інтерфейс) і структуру. Оптимізувати подібні проекти завжди легше і дешевше.

Замовити сайт візитівку

Замовити створення сайту візитівки ви можете в нашій веб-студії з Києва. Молода команда вже протягом п'яти років реалізовує проекти різного ступеня складності. Як правило, робота ведеться невеликою групою, що складається їх розробника, дизайнера, копірайтера та SEO-фахівця. Відмітна особливість такого виду проектів - це наявність всього декількох сторінок (від 1 до 5).
Завдання інформаційного сайту - подати стримано, інформативно і об'єктивно дані про бізнес або про приватну особу. Відповідно, необхідними розділами вважаються:
- «Про нас»;
- «Контакти»;
- «Умови оплати і доставки» (якщо це продающа компанія);
- «Послуги/продукція».
Створення сайту візитки з нуля потрібно для просування власного бренду компанії, а також для надання загальної інформації (як дістатися, контактні номери телефонів).

Розробка сайту візитівки

Перша стадія - це складання технічного завдання. У ньому описується структура, особливості екстер'єру і побудова користувальницького інтерфейсу. Техзавдання складається на підставі відповідей замовника на бриф-анкету. Протягом співробітництва здійснюється консультування з замовником, щоб кожен етап був їм схвалений.
Друга стадія - це створення самого веб-ресурсу з подальшим опрацюванням його зовнішнього вигляду. Для таких «легких» проектів зазвичай використовуються прості двигуни, без складних функцій і без ряду додаткових можливостей.

Створення сайту візитки недорого можливо за рахунок невеликої структури. 1-5 сторінок додаються в навігацію і заповнюються контентом після другої стадії. Кінцевий етап - це наповнення всіх частин контентом, а також початок пошукової оптимізації. В середньому, SEO триватиме протягом 15-30 днів. Після цього проект буде з'являтися в ТОПі пошукової видачі по виділеним запитам.

Вартість створення сайту візитівки

Ціна сайту візитки починається від 10 тисяч гривень. У цю вартість входить розробляється унікальний дизайн, підключення форми зворотного зв'язку і інших віджетів. Кожна сторінка буде швидко відкриватися і коректно відображатися на всіх платформах і операційних системах.

Ціна сайту візитки під ключ від компанії «Карандаш» - одна з найдоступніших на ринку. Чи готові ви заплатити за якість, стабільність і результат «під ключ» без подальших затримок в обслуговуванні?

Виготовлення сайту візитівки

Після завершення роботи замовник зможе забезпечити роботу ресурсу самостійно. Розробники використовують тільки перевірені системи управління контентом, де внесення будь-яких змін можливо адміністратором без навичок програмування. Але наша веб-студія своих не кидає навіть після здачі проекту. При необхідності ми продовжуємо консультувати, просувати і оптимізувати відповідно до потреб. Просування можливо через сервіси Яндекс і Google, а також за допомогою SEO.

Якщо ви сумніваєтеся, чи отримаєте бажаний результат, замовте повноцінний макет майбутньої сторінки всього за 20 доларів!
Made on
Tilda