МЕНЮ
Заповніть форму та жміть кнопку "Надіслати"!
Ми зв'яжемось дуже швидко!
SEO просунення сайтів - |
Хочете отримати безкоштовний SEO аудит помилок свого сайту?
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ І МИ НАДІШЛЕМО SEO АУДИТ ВАШОГО САЙТУ ПРОТЯГОМ ДОБИ

Що дасть безкоштовний SEO аудит вашого сайту?

Це чудова можливість для вас отримати повний список рекомендацій по просуванню вашого сайту в пошукових мережах. Провівши аналіз внутрішньої і зовнішньої оптимізації сайту, ми виявимо технічні помилки, проведемо аналіз посилань розміщених на сайт і покажемо кількість трафіку, який може приходити через пошукові системи.
Дивіться тут приклад SEO аудиту реального сайту
Кейси по SEO просуненню
Повернутись на попередню сторінку
90% людей думають, що SEO це довго, дорого і дуже складно. Ми зруйнуємо ці міфи!
- SEO це довго? 3-6 місяців це довго? Відповідайте собі на питання, скільки Ви ще плануєте займатися своїм бізнесом? Рік? Три? П'ять? Швидше за все Ви в своєму бізнесі всерйоз і надовго! Так що інвестувати півроку свого часу для того, щоб створити потік клієнтів з інтернету - це більш ніж вигідно!

- SEO це дорого? Якщо поставитися до цього питання бездумно - буде дорого. А якщо спочатку грамотно вивести в ТОП запити, за якими конкуренція не дуже висока - інвестиції почнуть окупатися і приносити прибуток. Якщо реклама «працює» - приносить нових клієнтів і прибуток - Ви назвете її дорогою?

- SEO це дуже складно? Згадайте ситуацію, коли Вам було необхідно вирішити складне завдання. Звичайно вона спочатку здається складною! Але коли Ви знаєте покроковий алгоритм її рішення - вона вже здається простою. Так само і в SEO. Ми покажемо Вам наш покроковий план простих дій. Виконавши ці дії - Ваш сайт неминуче потрапить в ТОП!


Як ми добиваємося ефективності SEO просування
ВНУТРІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ
Для того, щоб пошукова система вважала Ваш сайт гідним бути в ТОПі пошукової видачі сайт повинен бути правильним з точки зору програмного коду і внутрішньої структури. Щоб привести сайт у відповідність цим вимогам проводиться т.зв. внутрішня оптимізація.
ЗОВНІШНІЙ ВПЛИВ
У ТОП потрапляють сайти, які пошуковик вважає авторитетними. Щоб сайт вважався авторитетним - на нього повинні посилатися інші сайти в інтернеті. Напрацювання і покупка таких посилань і називається зовнішнім впливом на сайт.
ПОКРАЩЕННЯ ЮЗАБІЛІТІ
За високочастотним запитам в конкурентних тематиках бізнесу неможливо вийти в ТОП, якщо сайт незручний користувачам. Необхідно аналізувати поведінку користувачів на сторінках сайту і допрацьовувати їх, щоб користувачам було максимально комфортно ними користуватися.
СЕМАНТИЧНЕ ЯДРО
Це основа основ. Обрані запити для просування - запорука успіху, ну або провалу задуманого. Немає сенсу просувати дорогі високочастотні запити, це марна трата грошей. Також, клієнти не прийдуть за запитами, які не пов'язані з Вашим бізнесом.
Чому в 2018 році кожному бізнесу потрібно SEO просування сайту?
Більше половини користувачів не довіряють оголошеннях контекстної реклами в пошуковій видачі і принципово не клацають на рекламні оголошення, віддаючи перевагу тільки результатами природної пошукової видачі.
У гонитві за швидкими продажами бізнеси все частіше використовують рекламу з оплатою за клік, яка налаштовується швидше, ніж SEO. При цьому SEO сильно недооцінюють. Це дає перевагу тим бізнесам, які все таки вважають за краще пошукове просування.
З кожним роком алгоритми просування в пошукових системах стають все розумнішими і витонченішими. Відповідно користувачі розуміють, що якщо сайт компанії знаходиться в ТОПі - це надійна компанія і їй можна довіряти.
Вартість заявки і клієнта прийшли через SEO значно нижче, ніж при каналах реклами з оплатою за кожен клік. З кожним днем вартість контекстної реклами і таргетированной реклами в соціальних мережах стає все дорожче і дорожче.
Seo просування збільшить обсяги продажів у Вашому бізнесі
Прості відвідувачі вашого сайту стають постійними клієнтами вашої компанії
АУДИТОРІЯ
На сайт приходять зацікавлені потенційні покупці
НИЗЬКА ВАРТІСТЬ ВІДВІДУВАЧА
У порівнянні з Контекстною і Таргетованою рекламою, вартість відвідувача з SEO набагато нижче
Унікальний контент
Ми будемо розміщувати унікальний тематичний контент на вашому сайті. Це зробить Ваш сайт корисним і цікавим.
UPGRADE САЙТУ
Ми збільшуємо конверсію сайту та його продають характеристики.
ДОВГОСТРОКОВЕ ПРОСУНЕННЯ
Ми використовуємо інструменти просування, які закріплять за вами перші позиції на довгий.
ОХОПЛЕННЯ ЦІЛЬОВОЇ АУДИТОРИИ
Ми збираємо максимальну кількість цільових запитів, ви не пропустите жодного відвідувача.
Все ще сумніваєтеся, ЩО ПРАЦЮВАТИ З НАМИ - ЦЕ КРАЩЕ РІШЕННЯ?
Замовте зворотній дзвінок нашого фахівця, задайте йому всі свої питання і остаточно переконаєтеся в цьому =)
PDF брошура «7 Обязательных Элементов Современного Продающего Сайта»
Введіть вашу пошту і натисніть кнопку "Завантажити". Документ моментально прийде Вам на пошту. Якщо немає - перевірте папку СПАМ (про всяк випадок).
Этапи Seo просунення:
1
АУДИТ САЙТУ
2
ГЛУБОКЕ ПРОПРАЦЮВАННЯ СЕМАНТИКИ ПРОЕКТУ
Аналіз тематики
Аналіз конкурентного поля
Збір семантичного ядра для проекту
3
НАЛАШТУВАННЯ АНАЛІТИКИ
4
ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ПРОСУВАННЯ
5
ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ
6
ОПТИМІЗАЦІЯ КОНВЕРСІЇ САЙТУ
Збільшення соціальних дій на сайті
Додавання маркерів для пошукових систем
7
АНАЛІТИКА
8
ЗВІТНІСТЬ
Звіт про досягнення цілей
Звіт про виконану роботу
Аналітичні зрізи за тиждень
Замовте SEO просунення прямо зараз!
Вадим Кравчук
"Ми не святі, але чесні. Дійсно буває, коли щось іде не за планом. Ми чесно скажемо Вам чому сталася затримка і разом знайдемо правильне рішення. Я і сам стикався з не добросовісними виконавцями і розумію як це не приємно, коли від виконавця не отримуєш зворотній зв'язок"
Керівник
Відгуки наших клієнтів

SEO просунення сайтів

Просування сайту в пошукових системах або search engine optimization здійснюється за рахунок індексації унікального контенту, заголовків, підзаголовків і meta-даних. Пошуковим системам необхідно відштовхуватися від певних елементів, щоб поміщати сторінки в пошукову видачу по тим чи іншим запитам. Тому СЕО просування є необхідним інструментом розвитку будь-якого порталу.

Розкрутка і просування сайту - одна з спеціалізацій команди веб-студії «Карандаш». Здійснюючи просування сайту в інтернеті, використовуються тільки «білі» техніки з застосуванням ручної праці копірайтерів та SEO-фахівців. SEO розкрутка повинна проводитися постійно, але з різною інтенсивністю. Навіть ті сайти, які активно діють більше 5-7 років, повинні продовжувати пошукове просування. Причина цього: постійно мінливі правила індексації та специфіка роботи алгоритмів. Адже конкуренція збільшується і сервісів потрібно визначати більш «чисті» сайти для їх просування в ТОП.

Які види робіт входять в пошукову оптимізацію

SEO просунення включає в себе:

 • Аналіз поточного стану;
 • Складання семантичного ядра;
 • Комплексна оптимізація сторінок;
 • Зміна / додавання унікальних текстів відповідно до актуальних запитами пошукових алгоритмів;
 • Ручне просування сайту на перші рядки видачі;
 • Додавання компанії / магазину на карти Google і Яндекс;
 • Інтеграція із соц. мережами.

СЕО просування сайту складається з безлічі циклів робіт, які виконуються вручну. Тому ми формуємо вартість пошукового просування сайту помісячно або по пакетам. В ціну входить не тільки безпосередня робота над оптимізацією, а й попередній глибокий аналіз з урахуванням поточного стану.

У первинному звіті ви отримаєте наступну інформацію:
 • Унікальність контенту;
 • Базові параметри (вік домену, наявність мобільної версії, стабільність завантаження сторінок і інше);
 • Обсяг посилальної маси;
 • Наявність / правильність заповнення тегів;
 • Аналіз найближчих конкурентів;
 • Швидкість завантаження мобільної і десктопної версій;
 • Технічні помилки;
 • Висновок з рекомендаціями.

Все це необхідно для того, щоб замовник побачив відповідність / невідповідність деяких пунктів з необхідними показниками. Крім цього, фахівці веб-студії відразу оцінюють ситуацію і складають план роботи на підставі аналізу. В середньому, SEO просування сайту триває кілька місяців. За цей час сторінки встигають індексуватися і сторінки потрапляють в ТОП на видачу по певних ключових запитах.

Ми пропонуємо безкоштовно розробити аудит протягом доби, якщо ви заповните на сайті форму. Це дозволить відразу оцінити вам наявність проблеми і масштаб майбутньої роботи. Це не зобов'язує вас звертатися саме до нас згодом, замовляючи просування інтернет магазину або іншого типу сайту.

Міфи про СЕО

Перш ніж замовити просування сайту, ми хотіли б розвіяти деякі усталені стереотипи про такий спосіб розкрутки. Хтось вважає цю методику застарілою. Але ж це не так! Від 3 до 6 місяців триває період основної роботи, після чого потрібна незначна підтримка.

Недороге просування сайтів обійдеться від 5 тисяч гривень. Більш просунутий пакет буде коштувати трохи дорожче. Але ж ні однієї сайт не притягатиме аудиторію через пошуковики без індексації. Варто витратити 5-15 тисяч гривень, щоб забезпечити повний «комплекс», що включає унікальний контент, пропис хештегів, нарощування посилальної маси та інше.

Пошукове просування інтернет сайту - це дійсно складно, тому не варто довіряти його не професійній команді. Ми готові виконати всю роботу відповідно до актуальних правил роботи пошукових алгоритмів. У команді працюють і SEO-фахівці, і копірайтери, і верстальники. Відповідно, складається семантичне ядро, пишеться контент, який публікується в будь-яких CMS.

Повноцінне СЕО ніколи не може бути замінено таргетною і контекстною рекламою. Ці маркетингові прийоми повинні доповнювати себе, але ніколи не замінюватися один одним. Саме цьому веб-студія «Карандаш» пропонує послуги просування сайту, які тільки були створені або вже існують тривалий час.

Чому пошукова оптимізація - ефективний спосіб розвитку

Просування в інтернеті за допомогою search engine optimization вважається більш повільним, але результативним. Зазвичай ми, як користувачі, не натискаємо на рекламу з перших рядків, а переходимо відразу до ТОП-1 природної видачі. Цей фактор важливий для багатьох web-сторінок, тому і проводиться комплексне просування сайту для виходу в ТОП-10 (позиція залежить від ключового запиту і деяких інших факторів).

Фахівці нашої веб-студії виділяють чотири основні елементи якісної розкрутки сайту:

1. Семантичне ядро (по ньому складаються ключові запити).
2. Внутрішня оптимізація.
3. Зовнішня оптимізація.
4. Доопрацювання призначеного для користувача інтерфейсу.

Виконуючи просування сайту в топ, ми звертаємо особливу увагу на останній пункт. Він означає внутрішні доопрацювання юзабіліті, які необхідні для підвищення інформативності та зручності сприйняття поданої інформації. Аудиторія буде залишати сайт, якщо категорії сторінок будуть сформовані неправильно або знайти потрібний товар буде занадто складно.

Бюджет на всі роботи багато в чому складається з вартості контекстної реклами, що складається з ряду високочастотних і середньочастотних ключів. Клік по вибраних запитах оплачується в кілька центів. При детальному обговоренні проекту фахівці будуть рекомендувати ту чи іншу програму розвитку сайту.

Просування сайту в Google або Яндекс неможливо і без інтеграції сайту з різними порталами. Такий ужиток називається нарощуванням посилальної маси. Від цього залежить близько 10% успішного розвитку і індексації. А ось про внутрішню оптимізацію вже було описано вище. У неї включено написання унікальних продающих текстів, складання заголовків, meta-даних, хештегів і іншого.

Збільшення продажів і приріст «живої» аудиторії для сайту

Просування бізнесу в інтернеті або будь-якого комерційного проекту має єдину мету - підвищити число унікальних відвідувачів за день, що призведе до монетизації. Якщо проводиться розкрутка інтернет магазину, то кінцевий результат - підвищення продажів і збільшення числа лидов.


В процесі роботи вся статистика доступна замовнику через систему управління контентом (CMS). Гарантія з боку веб-студії полягає у виведенні сайту в ТОП, в підвищенні всіх статистичних показників. Кінцевий результат залежить від бюджету, від ніші і від цінності самого пропонованого продукту або послуги. В процесі співпраці ви отримаєте мінімальну вартість кожного відвідувача (в порівнянні з іншою рекламою). Опрацювання буде вестися під виділену цільову аудиторію.

Щоб розібратися в основах цієї тематики, пропонуємо безкоштовно скачати брошуру з описаними семи кроками до результативного розвитку будь-якого типу сайту. Цікавлять деталі співпраці? Зв'яжіться з представниками нашої веб-студії і станьте на крок ближче до успішного ведення бізнесу!
Made on
Tilda