МЕНЮ
Заповніть форму та жміть кнопку "Надіслати"!
Ми зв'яжемось дуже швидко!
Працювати з нами - це Ваш найкоротший шлях до збільшення продажів!
Ми будуємо відносини, засновані на прозорості, взаємній довірі та чесності з нашими співробітниками, клієнтами та діловими партнерами.
Робимо те, що любимо і вміємо. Допомагаємо клієнтам побудувати результативний бізнес за допомогою інструментів інтернет-маркетингу. Культивуємо якість, сервіс і дедлайн.
Створюємо сайти, інтернет-магазини, мобільні додатки. Просуваємо все перераховане в мережі. Перетворюємо ваші ідеї в відмінні результати.
Наша місія
Веб агентство Карандаш спеціалізується в області надання комплексних інтернет-послуг. Наші клієнти цінують свій час і розуміють, що інвестиції в інтернет сьогодні сприяють процвітанню їх бізнесу завтра. Пріоритетним для нас є індивідуальний підхід до розвитку бізнесу клієнтів і орієнтація на результат, а також вибудовування довгострокових відносин. Ми - інтелектуальна команда, в якій цінуються взаємоповага, відкритість і прагнення до розвитку.
Наші клієнти
В Україні людям часто доводиться чути про невдоволення роботою і про важку працю за мізерну плату. Кожен шукає різні способи додаткового заробітку, але кінцеві результати залишаються незадовільними. Сьогодні я хочу поділитися з вами секретом щодо легкого прибутку, що може підійти кожному. У минулому році я зацікавилась створенням власного сайту. Перші спроби самостійно розкрутити сайт і отримувати від нього прибуток закінчилися повним провалом. У мене почали опускатися руки, але моїми рятівниками стала команда досвідчених професіоналів «Карандаш». «Карандаш» - це сучасна веб-студія Київ по розробці сайтів в інтернеті. Вона надає клієнтам широкий спектр послуг зі створення сайтів, займається просуванням і підтримкою веб-сайтів різних видів, розробкою графічного дизайну. Для мене вона стала кращою, оскільки галузь розробки сайтів на сьогодні розвивається дуже швидко і, як наслідок, залучає на ринок багато псевдо веб-студій Київ, які абсолютно не вміють робити свою роботу, на відміну від веб-студії «Карандаш» в Києві. Команда зарекомендувала себе якісним досвідченим підрядником, який прислухається до клієнта і бездоганно виконує поставлене завдання. У всіх проектах «Карандаш» користується розробленими на заході сучасними автоматизованими системами і технологіями, які є швидкими при завантаженні і зручними в управлінні, що для мене було дуже важливо. Мені сподобалося те, що підтримувати зв'язок, безкоштовно консультуватися з командою веб студії «Карандаш» і вносити власні побажання дуже просто і зручно, варто тільки зайти на їх офіційну сторінку, написати повідомлення або зателефонувати. Я повністю задоволена співпрацею з компанією «Карандаш Айті», і вже протягом року є їхнім постійним клієнтом, а мій сайт швидкими темпами розвивається і приносить мені прибуток. Сайт - це мрія, а ще спосіб легкого прибутку для кожного. І цю мрію втілюють в життя фахівці веб-студії «Карандаш» в Києві.
Made on
Tilda