МЕНЮ
Заповніть форму та жміть кнопку "Надіслати"!
Ми зв'яжемось дуже швидко!
Опис проекту для компанії "АРМ ЕЛІТ"
БУло:
Жорстка залежність від існуючих менеджерів, які зробили бізнес в бізнесі. Кожен з них мав на стороні свій інтернет магазин. Це щомісячний потік клієнтів повз каси. Це бачать клієнти і це занижує репутації в компанії. Власники їх терпіли через помилкового переконання, що в їх ніші надто складно підібрати і навчити нових менеджерів.
Стало:
Встановили на всі комп'ютери програму для віддаленого перегляду робочого столу, щоб власник у будь-який час з будь-якої точки з доступом до інтернету, міг бачити що відбувається в його бізнесі (бажання замовника). Відео спостереження було. Тепер можна було дивитися і за роботою співробітників в комп'ютері.
БУло:
База клієнтів перебувала в блокнотах менеджерів
Стало:
Підключили IP - телефонію. Всі дзвінки вхідні / вихідні направили на телефонію.
Хочете виправити ці проблеми в своєму бізнесі? Залишайте заявку!
Було:
Не було контролю у відділі продажів. Не зрозуміло скільки людина заходить в оффлайн бутик і скільки приходить через інтернет. Скільки прийшло звернень за день або місяць, цим питанням відділ продажів не задавався.
Стало:
Почали враховувати кількість вхідних в оффлайн магазин і заміряти кількість вхідних дзвінків. Впровадили регулярне прослуховування переговорів і на їх основі почали складати скрипти продажів. Запровадили скрипти продажів. Згенерували потік претендентів на менеджерів з продажу. З більш ніж 100 кандидатів відібрали 2х хлопців, які перевершили всі очікування. У них була любов до продукту в декількох поколіннях. Вони знали продукт на високому рівні і горіли приступити до справи. У найближчі пару тижнів вони легко замінили менеджерів з "короною". Власники залишилися задоволені. Склали програму адаптації для менеджерів.

Було:
Сайт був, але клієнтів (звернень) генерував 0. Додаткових джерел залучення звернень в компанію через інтернет не було.
Стало:
З нуля створили зручний, функціональний, сучасний сайт, на який налаштували рекламу. Створили нові унікальні пропозиції і запустили тестування за допомогою реклами та обдзвону існуючої бази. Задіяли залучення цільової аудиторії за допомогою Instagram і Facebook.
Хочете виправити ці проблеми в своєму бізнесі? Залишайте заявку!
Було:
Відділу маркетингу не було і з цільовою аудиторією відносини в інтернеті не шикувалися. Контент не створювався.
Стало:
У відділ маркетингу підібрали маркетолога і помічника маркетолога. Тепер на регулярній основі створюється залучений контент, який залучає нових клієнтів. Створили програму адаптації для відділу маркетингу. Збільшили продажі, систематизували процеси в відділі продажів і відділ маркетингу, а також складський облік.
Було:
Був хаос зі складським обліком і не оптимізована робота в 1С бухгалтерії.
Стало:
Провели інвентаризацію складу. З нуля побудували і автоматизували складський облік. І це теж цінно для замовника. Коли менеджер наводить планшет на картку товару на вітрині, йому показується залишки, тих характеристики і ключові вигоди від компанії, що допомагає продавати. Запровадили звітність.
Хочете виправити ці проблеми в своєму бізнесі? Залишайте заявку!
Було:
Не було IP - телефонії та CRM системи
Стало:
Встановили CRM систему і навчили нею користуватися. Тепер всі звернення в компанію фіксуються, база накопичується. Система нагадує коли і кому треба передзвонити, збережені записи переговорів і коментарі менеджера. При вхідному зверненні інформація автоматично спливає на моніторі і менеджер перш ніж взяти трубку бачить всю історію переговорів.
Хочете виправити ці проблеми в своєму бізнесі? Залишайте заявку!
Вам сподобався цей кейс?
Цікаво? Давайте підберемо програму під Ваш проект
Надсилайте заявку
Форма заявки
Заполните поля и нажмите кнопку отправить
Made on
Tilda