МЕНЮ
Заповніть форму та жміть кнопку "Надіслати"!
Ми зв'яжемось дуже швидко!
Лендінг як у Apple. В чому їх фішка?
Landing Page - це та єдина і універсальна платформа, яка може ефективно вирішити всі проблеми з нестачею клієнтів,,так вважають багато ... Так воно і є, але є певні нюанси які варто враховувати і про які важливо знати. Отже, коли вам може знадобитися лендінг?
Новий товар.
У вас є новий товар, який потрібно продати. Але як же потенційний клієнт про нього дізнається, якщо на вашому сайті величезна кількість розділів і сторінок. Покупцям важливо їх час і вони не хочуть витрачати години на пошуки товару. Необхідно швидко зачепити їх увагу, змусити захотіти, закликати натиснути на кнопку "оформити замовлення".

При створенні лендінг-сторінки для нового Iphone X, компанія Apple присвятила абсолютно всю інформацію новому продукту і його характеристикам. Саме так вона і зачепила увагу багатьох людей. Продукт не губився серед багатьох розділів, а був представлений на першому плані.
Ось чому так ефективно створювати лендінг для анонсу новинок або ж окремих товарів, а не намагатися як то виділити товар на основному сайті. Вчіться у кращих і пробуйте.
6 СЕРПНЯ / 2018

Цікаво? Давайте обговоримо Ваш проект:
Надішліть заявку
Made on
Tilda