МЕНЮ
Заповніть форму та жміть кнопку "Надіслати"!
Ми зв'яжемось дуже швидко!
Як надати доступ до лічильнику Google analytics
Как предоставить доступ к счетчику Google analytics?
Часто, перед початком співпраці з клієнтом, виникає необхідність проаналізувати трафік на сайті клієнта. На підставі цих даних, ми для клієнта створюємо стратегію розвитку продажів в інтернеті, готуємо комерційну пропозицію і починаємо працювати.

Для того, щоб проаналізувати трафік, потрібен доступ до лічильника Google Analytics. Щоб кожен раз не висилати кожного окремого клієнта інструкцію з надання гостьового доступу до аналітики, я підготував цю статтю і розмістив у нас в блозі. Тепер нам досить відправити клієнту тільки посилання на статтю.

Можна надати дані до всього Google аккаунту в Google Analytics. Але також є можливість надати доступ людині тільки саме до статистики.

Давайте подивимось, як надати доступ до лічильника Google analytics:

1/ Увійдіть до свого облікового запису. Це можна зробити двома способами:
— Перейдіть на http://www.google.com.ua/intl/analytics/, натисніть «Увійти» і введіть свої логін і пароль від аккаунта.
— Увійдіть до свого облікового запису Google Adwords, натисніть меню «Інструменти» і в випадаючому списку виберіть «Google Аnalytics».
2/ Натисніть на меню «Адміністратор» як показано на скріншоті:3/ У випадаючому списку виберіть ресурс, до якого хочете надати доступ. Дивіться скріншот:
У випадаючому списку виберіть ресурс, до якого хочете надати доступ


4/ Натисніть на меню «Управління Користувачами». Побачите на екрані наступне:5/ Введіть e-mail користувача, якому хочете надати доступ і виберіть «рівень» доступу.
виберіть «рівень» доступу


* Увага: доступ з правами «Читати і аналізувати» дає можливість запрошеному користувачеві тільки переглядати дані лічильника і не дає можливість що-небудь міняти в його налаштуваннях.
Доступ рівня «Змінити» і «Редагування» надавайте виключно людям, яким ви довіряєте.
6 / Натисніть кнопку «Додати».

Готово, новому користувачеві надано доступ до перегляду та аналізу лічильника вашого ресурсу.
22 СЕРПНЯ / 2017

Цікаво? Давайте обговоримо Ваш проект:
Надішліть заявку
Made on
Tilda